+420 608 368 397
Po- Pá: 7:30 - 16:00

Autoservis

V našem autoservisu poskytujeme 3D Geometrie, Diagnostika vozidlových systémů, opravu a servis autoklimatizací a Mechanické práce.

Mechanické práce a diagnostika

Nabízíme rovněž seřízení motoru, diagnostiku, opravy elektroinstalace, opravu a výměnu náprav, brzd, čepů, ramen nebo tlumičů. Poradíme si také s kontrolu a opravu podvozku nebo kompletními servisními prohlídkami.

Diagnostika vozidlových systémů

Používáme originální diagnostiku BMW a MINI. Dále máme originální diagnostiku Audi, Škoda, Volkswagen, Seat. Také máme diagnostiky bosch, atal, které jdou používat na většinu evropských vozidel.
Výměna olejů
Seřízení motoru
Elektroinstalace
Výměnu náprav
Diagnostika
Servis

3D Geometrie

Máme nový trojrozměrný systém měření geometrie všech 4 kol. Systém 3 digitálních kamer zajišťuje přesnou synchronizaci kamer a zvedáku po celé výšce zdvihu a automatickou kalibraci v každém momentu měření. To zajistí přesné nastavení tak, aby se pneumatiky sjížděly rovnoměrně.

Klimatizace

Postaráme se i o opravu a servis autoklimatizací. Od kompletního servisu, přes plnění chladivem nebo jeho únik, desinfekci, kontrolu těsnosti, až po diagnostiku a jiné výkony.
Chceme aby auto nebylo starost, ale radost. Proto děláme svoji práci s maximálním nasazením a vždy přinášíme prvotřídní služby

Klempírna a lakovna

I ten nejlepší řidič občas škrábne auto. Po pobytu v naší lakovací kabině na vypalované laky vybavené leštícím zařízením bude jako nové. A kdyby nešlo jen o lak, v klempírně se postaráme o precizní provedení opravy.
opravy karoserie po dopravních nehodách
keramická ochrana laku
Provádíme jak leštění drobných škrábanců, tak kompletní renovace laku. Renovace a leštění světlometů.

Máte cestu kolem Turnovské, rádi vás uvidíme.

Kontaktujte nás

Chceme aby auto nebylo starost, ale radost. Proto děláme svoji práci s maximálním nasazením a vždy přinášíme prvotřídní služby.
Turnovská 2397/2a, Praha 8
Navštivte nás
Turnovská 2397/2a, Praha 8
Pondělí - Pátek: 7:30 - 16:00
auto DOUDYS s.r.o.
IČ:24251011
DIČ:CZ24251011
PotŘebujete opravit vaše auto?
Objednejte se
© 2024 auto DOUDYS s.r.o. - Praha. Všechna práva vyhrazena